Dnia 18 stycznia w progach szkoły, z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, mieliśmy przyjemność gościć babcie i dziadków naszych uczniów. W programie artystycznym uczniowie klas: IVa, IVb, IVc oraz Vc mieli okazję podziękować wszystkim przybyłym za miłość, jaką codziennie otaczają swoje wnuczęta. Ze sceny słyszeliśmy gorące słowa podziękowania, wesołe piosenki i nastrojową muzykę. Po programie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.

Jak spotkanie podsumowali uczniowie, czyli gospodarze spotkania:


„Byłam smutna, bo moja babcia nie mogła przyjechać. Wydawało mi się, że zapomniałam tego, czego się nauczyłam, ale gdy weszłam na scenę, wszystko sobie przypomniałam. Stojąc na scenie myślałam o moich dziadkach”.

Martyna


„ Bardzo się cieszyłem, że moi dziadkowie przybyli na święto, ale jeszcze bardziej cieszyłem się z tego, że spodobał im się przygotowany przez nas program artystyczny. Poczęstunek po nim mógł trwać trochę dłużej”.

Jakub


„W Dniu Babci i Dziadka czułem lekki strach, ale gdy patrzyłem na swoją babcię i dziadka poczułem się trochę lepiej. Wręczyłem im kwiatki z papieru. Fajnie było od razu po imprezie wrócić z dziadkiem do domu”.

Kamil


„Było świetnie, choć stresowałem się. Pojawiły się pewne pomyłki na scenie, ale to wyglądało zabawnie. Mojej babci i dziadka nie było, ale wiem, że byliby ze mnie dumni”.

Krzysztof


„Gdy stałam na scenie, bardzo się stresowałam. Bałam się, że zapomnę tekstu, ale moi dziadkowie siedzieli na widowni, co dodawało mi  odwagi. Występ nie trwał długo, a potem był poczęstunek. Bardzo się cieszę, że wszystko się udało”.

Aleksandra


„Moich dziadków nie było tego dnia ze mną w szkole, ale w czasie śpiewania piosenek i recytowania wierszy nieustannie  o nich myślałem”.

Konrad