Dnia 27 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły: Łucja Stankiewicz- kl. IV b, Oliwia Wensławska- kl. IV b, Patrycja Januszko- kl. V a, Lena Krakowska- kl. V a, Dawid Bogucki- kl. V b, Rimas Witkowski- kl. V b, Weronika Bednarko- kl. VI b, Aleksandra Poźniak- kl. VI b, Augustyna Zdanis- kl. VII oraz nauczycielki przygotowujące uczniów do konkursu: Alicja Bernecka, Zyta Iwaszko, Wioleta Wojno zostali zaproszeni na uroczystość rozdania dyplomów i nagród w I Regionalnym Konkursie o Sejneńszczyźnie w Muzeum Ziemi Sejneńskiej, w Sejnach.

Uczeń klasy V b- Dawid Bogucki, w kategorii literackiej, za napisanie wiersza o tematyce „Sejneńszczyzna- nasza mała ojczyzna w województwie podlaskim” zdobył II miejsce. Ucznia do konkursu przygotowała p. Alicja Bernecka. W tej samej kategorii uczennica klasy VI b- Aleksandra Poźniak, przygotowywana przez p. Zytę Iwaszko, otrzymała wyróżnienie.

W kategorii plastycznej, o tej samej tematyce, uczennica kl. VII- Augustyna Zdanis zdobyła II miejsce, zaś uczennice kl. V a: Patrycja Januszko oraz Lena Krakowska zdobyły wyróżnienia. Do konkursu zostały przygotowane przez p. Wioletę Wojno.

Wszyscy uczestnicy konkursu za udział otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Miło było widzieć na scenie uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę wśród innych szkół  województwa podlaskiego.