Spalio 21 dieną į mūsų mokyklą atvyko svečiai iš Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos. Buvo 4 mokytojos ir 36 mokiniai. Jie parengė mums nuotaikingą programėlę. Svečiai padalino visiems dainos ,,Tyla” žodžius. Ją sudainavome visi kartu. Pirmiausiai pamatėme jauniausias dalyves, kurios atliko keletą dainelių. Po to viena iš mergaičių sušoko baletą. Ji mokosi šokti Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Kita moksleivė gitara pagrojo meksikietišką kūrinį. Mokiniai buvo labai talentingi. Jie grojo įvairiais instrumentais. Trys merginos su savo grupe atliko džiazo dainą. Viena grojo būgnais, o kitos mergaitės – elektrinėmis gitaromis. Po koncerto mūsų mokyklos savivaldos mokiniai susitiko su svečiais. Visi maloniai pabendravo, pasidalijo įspūdžiais. Vakare vyko diskoteka ir mes smagiai praleidome laiką. 🙂

Gabija Stoskeliūnaitė
VIII b kl.