Seneliai – kaip ir tėvai – yra labai svarbūs mūsų gyvenime. Tai mūsų užtarėjai, šiluma ir meilė. Jei kažkas nesiseka, ar tėveliai kartais pasibara – kur gi bėgsi, jeigu ne pas močiutę?… Jos rankos švelniai apkabina, paglosto plaukus, o senelio tylus, bet tvirtas balsas paguodžia ir užjaučia.

    2023 metų sausio 18 dieną, mūsų mokykloje vyko Senelių šventė, kurią organizavome mes, ketvirtų klasių mokiniai, su savo nuostabiomis  auklėtojomis – Vida Uzdiliene ir Dalia Makauskiene. Per šią šventę galėjome pabendrauti su savo seneliais, pasidžiaugti Jais ir už viską, viską padėkoti, nes kasdien gal ir užmirštame arba neturime tam laiko.

    Ketvirtadienį i mūsų mokyklą susirinko daug svečių – atvyko mūsų močiutės ir seneliai. Sutikome Juos ne tik gražiai pasipuošę, bet ir su šypsenomis, džiugiomis širdimis.

   Senelius pradžioje pasveikino mūsų auklėtojos. O mes – mokiniai ir anūkai – padovanojome Jiems visą pynę gražių dainų, skambių muzikinių kūrinių ir puikių eilėraščių. Padainavome dvi dainas apie močiutę, kurias padėjo mums paruošti mok. I. Kalinauskienė ir A. Vaznelis. Skambėjo akordeono ir smuiko garsai. Matas pagrojo „Senelio armonką”. Kartu su Ernestu, Hubertu ir Matu, pagrojome dzieduliams gerai žinomą dainą „Plauk sau skaistus laiveli”. Seneliai mums pritarė savo skardžiais balsais. Simona, Lucija bei Sonata skambino pianinu.

     Mylimiems seneliams padovanojome ir gėlių – savarankiškai pagamintų su mokytojų pagalba. Buvome visi laimingi, net ašarą ne vienas nubraukė. Matėme, jog dzieduliai didžiuojasi mumis. Jie irgi mus apdovanojo – savo šypsena ir garsiais plojimais. Po programėlės visi kartu susėdome prie vaišių stalo, o už tai dėkojame savo darbščioms mamytėms.

   Tai buvo nuostabi diena, pilna šilumos ir meilės.

    Mieli seneliai, dėkojame Jums, kad esate. Gyvenkite ilgai ir sveikai…

Olivia Venslauskaitė


O štai ką papasakojo mūsų ketvirtokai:


Sausio 18 dieną į mano mokyklą pakviečiau savo močiutę. Tai buvo jos diena… Myliu ją.

Mantas


Ryte, vos pabudau, buvau liūdnas, bet mokykloje viskas pasikeitė. Šventėme Senelių dieną. Vienuoliktą valandą prasidėjo programėlė ir nuo tos minutės pralinksmėjau… Grįžęs namo buvau kupinas energijos. Kažin kodėl?

Ignas


Senelių šventėje buvo tik mano močiutė. Dziedulis negalėjo. Kai deklamavau eilėraštį, šiek tiek suklydau, bet močiutė sakė, kad aš šaunuolis.

Kristijonas


Sausio 18 dieną į mūsų mokyklą privažiavo daug svečių. Atvyko mūsų dzieduliai. Jaudinomės, kad viskas pavyktų. Ir štai programėlė buvo puiki. Po to senelius pavaišinome arbata ir sausainiais.

Lucija


Senelių šventė buvo nepakartojama. Dainavome dvi dainas „Močiutė“ ir „Senelė mūsų jauna“. Man jos patiko. Paskui dovanojome savo rankų darbelius – spalvotas gėlytes. Mano seneliams šventė labai patiko.

Vanesa


Myliu savo močiutę, nes ji atvyko į mano šventę. Namuose ją dar kartą už tai apkabinau. Tai Jos šventė ir kasmet apie tai prisiminsiu.

Andrius


Programėlė dzieduliams – tai mūsų dovana. Mes deklamavome, dainavome ir grojome. Buvo linksma ir įdomu.

Lena


Senelių šventėje dalyvavo mano dzieduliai. Mano mamos tėvai ir mano tėčio mama. Jie man labai brangūs. Džiaugiausi, kad pamatė mane scenoje, bet taip pat džiaugiausi, kad nebuvo pamokų..

Gabrielis


Seneliai buvo linksmi, kai kurie net ašarą nubraukė. Tikrai, iš laimės. Aš jaudinausi ir bijojau, kad suklysiu, bet pavyko. Esu didvyris.

Sebastijonas


Myliu senelius ir linkiu Jiems sveikatos, džiaugsmo ir daug pinigų.

Matas


Aš mažas močiutės paukštelis, kuris visada randa šilumos ir užtarimo Jos glėbyje.

Gabrielė


Mano senelių akys tyros ir geros, rankos švelnios. Jie mylimi. Jie vieninteliai.

Monika


Daug sveikatėlės mano seneliams, daug šypsenos ir šiltų dienų.

Arkadijus


Mano močiutės linksmos, mano dzieduliai rimti. Visus juos myliu.

Arūnas


Mano dziedulis tikras muzikantas. Seku jo pėdomis.

Hubertas


Man dzieduliai lyg tėvai. Jie užtaria, jie padeda ir visuomet apkabina.

Sara


Džiaugiuosi, kad turiu senelius. Jie mylimi ir visuomet laukiami. Siunčiu Jiems tūkstantį žodžių myliu…

Lukas