Ir vėl suskambėjo pianino akordai, nuaidėjo garsūs plojimai,  rankutės stipriai spaudė diplomus ir dovanėles, o dalyvių akutėse  blizgėjo džiaugsmo ašaros…

        Jau kelintą kartą mūsų mokyklos mokinukai  dalyvavo   Regioniniame dailės darbelių konkurse “Muzikinės  inspiracijos”. Renginys vyko Augustave ir birželio 7 dieną dalyviai buvo pakviesti   į konkurso finalą. Pirmiausia, išklausėme nuostabaus  koncerto, apžiūrėjome parodą ir su nekantrumu laukėme rezultatų. Parodą puošė 118 dailės darbelių – spalvingi, žavūs, įspūdingi, atlikti įvairiomis technikomis. Atrodė, jog kiekvienas darbelis nori kažką pasakyti, pranešti,  pagroti, o visi kartu – sudarė vieną simfoniją ir puikiai atskleidė visas pavasario  spalvas.  Ir štai mūsų mokyklos laimėtojai:

  • Laura Kliučinskaitė, IIa klasės mokinukė – II vietą ir publikos simpatijų prizą
  • Aleksandra Frycler, IIc klasės mokinukė – I vietą
  • Deivydas Grigutis , VII klasės mokinukas – I vietą

Sveikiname laureatus ir linkime Jiems ir visiems mokinukams saulėtų, spalvingų atostogų. Pasiklausykite gamtos garsų ir sugrįžkite į mokyklą kupini naujų minčių!

         Mums mokytojoms, džiugu, kad vaikai noriai dalyvauja, kuria, piešia, o mes galime Jiems  patarti, padėti.          Konkursui ruošė: mokyt. V. Vainienė (Aleksandrą) ir mokyt. J. Zielinskienė (Laurą, Deivydą).