Š.m. kovo 7 dieną mūsų mokyklos trečiokai nuvyko į Marijampolės Jono Totoraičio progimnaziją. Ten jie dalyvavo jau tradicija tapusioje viktorinoje – šventėje „Šypsausi gimtajam kraštui”, skirtoje Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio pradžioje mūsų mokyklos mokiniai visus pasveikino iškilmingu šokiu bei dzūkiškomis eilėmis.

Viktorinoje dalyvavo 8 komandos. Vaikai atliko įvairias užduotis: „keliavo” po Lietuvą, sprendė kryžiažodžius, prisiminė lietuvių liaudies patarles, atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos praeitį ir dabartį naudodami planšetes, kūrė gražiausius žodžius Lietuvai. Įdomu buvo pasitikrinti, koks mūsų mokinukų žinių kraitis. Pasirodo, apie Lietuvą jie žino ne taip jau mažai! Mūsų mokyklos komanda, kurios kapitonu buvo Kornelijus Bliūdžius, laimėjo lietuviškiausios komandos vardą. Mokiniai teigia, kad smagu buvo ruoštis ir dalyvauti viktorinoje. Jie daug sužinojo, bei susipažino su dar viena mokykla iš Lietuvos.

Širdingai dėkojam progimnazijos bendruomenei už pakvietimą, šiltą priėmimą, vaišes bei galimybę puikiai atšvęsti Kovo 11-ąją.