Mūsų mokyklos aštuntokai su klasės auklėtojomis nusprendė linksmai pasitikti rudenėlį, draugiškai pabendrauti ir puikiai praleisti laiką… Mokinių iniciatyva buvo surengta išvyka į paintball’o aikštę. Spalio 8 dieną visi nuvyko žaisti šio netradicinio žaidimo. Į dvi komandas suskirstytiems vaikams buvo išdalyti apsauginiai rūbai ir dažasvydžio šautuvai. Kiekviena grupė turėjo savo vėliavą ir bazę. Žaidime, kuris truko apie 2 valandas, nugalėjo draugystė. Džiugu buvo žiūrėti į rudeniu pasipuošusius medžius, gelsva skraiste padengtą žemę, po kurią bėgiojo mūsų mokyklos vyriausieji.

Kai po judriųjų žaidimų praalkome, ant laužo išsikepėme dešrelių, vaišinomės sausainiais. Sotūs ir laimingi užsinorėjome ir pašokti, padainuoti… Mums visa tai puikiai pavyko. Džiaugiamės šia išvyka. Juk tai vis naujos patirtys, žinios, įgūdžiai. Kai kurie gal tapo drąsesni, savarankiškesni, labiau pasitikintys savimi. Svarbu, maloniai praleistas laikas puikių draugų būry…