Kovo 21 diena mūsų mokykloje buvo neeilinė, nes visi kartu smagiai pasitikome Pirmą pavasario dieną. Jau nuo pat ryto galima buvo atsipalaiduoti ir pamiršti apie tradicinę mokyklinę dieną. Pirmos pamokos metu, Mokinių savivaldos nariai vedė savo draugams paskaitas apie stresą, jo poveikį ir papasakojo kaip su juo kovoti. Tai buvo didelis iššūkis savivaldos atstovams. Vėliau, antros ir trečios pamokos metu mokiniai ruošėsi paskiroms užduotims, kurias jau iš anksto buvo ištraukę burtų keliu. Užduotys buvo nelengvos, bet labai įdomios ir prasmingos, nes buvo susiję su sveikata ir sveiku gyvenimo būdu. Vieniems reikėjo atlikti kompiuterinę prezentaciją, kitiems nupiešti plakatą, dar kitiems dainuoti apie sveikatą, ar persirengti sveiko maisto produktais. Visi moksleiviai šauniai atliko užduotis ir smagiai parodė darbo rezultatus svetainėje likusių mokinių ir Mokytojų akivaizdoje. Penkta ir šešta pamoka buvo taip pat labai prasmingos, mat į mokyklą atvyko Sanitarinės tarnybos atstovės, kurios supažino mokinius su sveiko maisto vartojimo svarba ir parodė kaip taisyklingai skaityti ir suprasti etiketes, esančias ant maisto produktų. Vėliau, vyko susitikimas su Policijos atstove, kuri papasakojo mokiniams apie saugumą internete. Dienos pabaigai suorganizavome sporto varžybas, kad kiekvienas mokinys galėtų aktyviai užbaigti ketvirtadienio popietę. Ši diena buvo labai įtempta, bet tuo pačiu reikšminga ir tikrai linksma.

Tą pačią dieną mūsų mokykloje vyko šachmatų turnyras. Pirmą vietą turnyre pavyko iškovoti Nojui Uzdilai. 

Šių metų vasario 27- kovo 15 dienomis vyko mokyklinis profilaktinis konkursas „Mano jausmų ir emocijų pasaulis”. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių emocijų bei jausmų išreiškimo gebėjimą, kūrybinį mąstymą ir vaizduotę. Kovo 21 dieną paskelbti šio konkurso rezultatai. Laureato diplomai bei dovanos įteiktos: Nikolei Baliūnaitei Va kl., Gabijai Grigutytei Vb kl., Viliamui Šidlauskui Va kl., Dovydui Baguckui VIb, Aleksandrai Poźniak VIIb kl. Kiti konkurso dalyviai apdovanoti padėkos diplomais bei simbolinėmis dovanėlėmis.

Taigi dar kartą visus sveikiname su PAVASARIU…

Mokinių savivalda